שערים קונזוליים הינם שערים מרחפים באוויר ללא מסילה בקרקע ומיועדים למקומות שבהן הקרקע אינה מפולסת או אינה סלולה. שערים אלו יכולים להיפתח לכיוון איזור נמוך כגון תהום, ואדי וכו'. שערים קונזוליים הינם כבדים במיוחד ומהווים פיתרון מושלם למניעת כניסת רכבים זרים למבני ציבור, בנייני מגורים וישובים.

השער בנוי מסגרת מפרופילים מגלוונים וקורה תחתונה עשויה מפלדה מיוחדת, מערכות גלגלים, קדמיים ואחוריים ומבנה חזק ויציב המסתיר את הגלגלים כך שלא ניתן לראותם ומונע חדירת לכלוך, אבק ומים. המבנה המיוחד, בשונה מהדגם הקיים בשוק- עם גלגלים חיצוניים וגשר נושא, מפחית משמעותית את חיכוך השער בנסיעתו ומאפשר הזזת השער ביד קלה גם בעת הפסקת חשמל ושומר על אריכות חיי השער. כמו כן, בדגם ייחודי זה ניתן לשנות את גובה נסיעת השער אם הדבר מתבקש עקב עבודות בכביש, החלפת ריצוף וכדומה ואין סכנה לתפיסת ידיים בשער.
אגרו שערים מוכרת שערים קונזוליים רבים בכניסה לישובים, לפארקים, למבני תעשייה ומוסדות ציבור ולבתי מגורים משותפים

קורה קונזולית הינה קורה מרחפת, הנעה קדימה ואחורה באמצעות גלגלים המייצבים אותה ומאפשרים את תנועתה השקטה והחלקה. מנגנון ההפעלה של קורה קונזולית דומה לשער קונזולי.

קורה קונזולית הינה חזקה ומסיבית יותר ממחסומי זרוע ומותקנת במקומות בהם רוצים למנוע התפרצות של כלי רכב או במקומות שמחסומי זרוע אינם נותנים מענה מבחינת החוזק.

הקורה הקונזולית עשויה פלדה כאשר על גב הקורה מותקן פרופיל נוסף מפלדה. הקורה נעה ע"י 2 מערכות גלגלים עם מיסבים מיוחדים המאפשרים תנועה חלקה.

מערכות ההנעה של אגרו שערים מיובאות מחברות מובילות בעולם וכוללות: מנוע, פס שיניים להנעה, פיקוד חשמלי, מקלט רדיו, אפשרות נטרול מהיר בעת הפסקת חשמל ומנגנוני בטיחות למניעת פגיעה בהולכי רגל. בנוסף, הקורה מגיעה עם עין אלקטרונית דו כיוונית להגנה מפני סגירת הקורה כשהמעבר אינו פנוי.
חברת אגרו מתחייבת לאיכות המוצרים ולשירות מקצועי ואמין שילווה את הלקוח לכל אורך הדרך.